3.9 C
Sarajevo
14.05.2025

Kremlj: Putinov tjelohranitelj počinio samoubistvo

Tjelohranitelj ruskog predsjednika Vladimira Putina ubio se danas u Kremlju. Prema Telegramu “Baza”, zaposleni u 5. odjeljenju ULO SOM FSO Rusije Mihail Zaharov izvršio je samoubistvo tokom radnog vremena.
 

Napominje se da bi razlog samoubistva mogao da bude “ravnodušan odnos rukovodstva FSO prema radnim uslovima zaposlenog i brojnim prekovremenim radom“ – u jednoj od posljednjih smjena Zaharov je bio na poslu više od 15 sati.

Prema riječima kolega preminulog, u FSO postoji nedostatak osoblja – tako da su prinuđeni da rade mnogo više i bez dodatnih plaćanja, prenosi avaz.

Starost osobe koja je izvršila samoubistvo nije prijavljena, ali sudeći po fotografiji objavljenoj na kanalu Telegram, ipak je riječ o mladiću.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA