Legendarni Parker preuzima fudbalski klub: Moram učiti, ali takav poziv se ne odbija

- Advertisement -

Legendarni francuski košarkaš i vlasnik kluba ASVEL, Tony Parker, okušat će se i u fudbalu i to na funkciji predsjednika Lyona.

Prije nekoliko dana pojavile su se informacije da bi Parker mogao preuzeti funkciju predsjednika Lyona, a sada je to četverostruki šampion NBA lige i potvrdio.

- OGLAS -

“Za mene je čast što sam uopšte jedna od opcija na toj poziciji i što sam uzet u razmatranje kao neko ko bi mogao da obavlja takvu funkciju. Drago mi je da je aktuelni predsjednik Jean Michel Aulas imao mene u vidu. Potpuno mi je jasno šta ta funkcija podrazumijeva i koliko je rada potrebno za sve to“, rekao je Parker i dodao:

- OGLAS -

“Znam da moram mnogo da učim, ali kada dođete do toga da vas Lyon želi za mjesto predsjednika, ne možete tako nešto da odbijete“

(SCS)

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA