11.6 C
20.09.2024

Fiorentina potopila Romu sa sedam golova. Džeko dobio direktan crveni karton (VIDEO)

Vučica je poražena od Fiorentine rezultatom 7:1, a ovaj rezultat je iznenadio sve ljubitelje evropskog fudbala.

Viole su nakon 18 minuta igre imale vodstvo od 2:0, a autor oba gola bio je Federico Chiesa, posebno se izdvaja sjajan udarac kod drugog gola.

U 28. minuti Kolarov smanjuje na 2:1, da bi pet minuta kasnije Muriel postavio rezultat prvog poluvremena od 3:1.

U nastavku još četiri gola u mreži Rimljana. Na 4:1 povisuje Benassi u 66. minuti. Igrala se 72. minuta, kada je zbog prigovora sudiji naš Edin Džeko dobio crveni karton, a nakon toga Fiorentina postiže još tri gola.

Chiesa je u 74. minuti kompletirao hat-trick, da bi konačnih 7:1 postavio Simeone golovima u 79. i 90. minuti.