Inter upečatljivim videom predstavio Džeku: Neka počne priča o labudu i zmiji

- Advertisement -

Naime, Nerazzurri su objavili video na kojem je Džeko predstavljen kao “Labud iz Sarajeva”, koji na kraju leti ulicama Milana, gdje će ubuduće nositi broj 9 u dresu Intera, čiji je simbol zmija.

Karijera kapitena reprezentacije BiH ispričana je u nekoliko slika, od uspjeha s Wolfsburgom do onih s Manchester Cityjem, kao i u nekoliko simboličnih fotografija njegovog iskustva u Romi.

- OGLAS -

Na početku videa je Džeko predstavljen kao tek rođena beba uz poruku da je “rođen za uspjeh”, a tu je i period dok je kao omladinac nosio dres Željezničara.

- OGLAS -

“Neka počne priča o labudu i zmiji”, napisali su iz Intera u opisu objavljenog videa, kojim su još jednom poželjeli dobrodošlicu svom novom napadaču.

Podsjetimo, Džeko je u subotu u besplatnom transferu prešao iz Rome u Inter, a već je stigao odigrati jednu prijateljsku utakmicu u kojoj je postigao i pogodak.

Priliku za zvanični debi i prvi službeni pogodak u dresu Nerazzurra imat će već u subotu, kada Inter u prvom kolu Serije A dočekuje ekipu Genove, prenosi klix.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA