FK Sloboda nasmijala navijače: Psu Dognaldu neće biti ponuđen ugovor bez obzira na impresivne vještine driblinga

- Advertisement -

Pas koji je utrčao na teren i nakratko prekinuo susret 10. kola nogometne Premijer lige BiH između Slobode i Posušja postao je tema svjetskih medija koji su prenijeli ovu situaciju s tuzlanskog Tušnja.
Situacija se desila u 2. minuti utakmice tokom jednog napada domaćeg tima po lijevoj strani, kada je pas utrčao na teren i krenuo trčati prema lopti.

I ne samo to, pas se vidno oduševljen loptom nastavio igrati na terenu, a gurajući loptu čak je prošao i kroz noge jednom gostujućem igraču. Na kraju je sve završeno tako što ga je jedan domaći igrač iznio s terena.

- OGLAS -

Engleski Sky Sports, BBC i američki ESPN su samo neki od medija koji su podijelili snimak, kao i brojni korisnici društvenih mreža, posebno na Facebooku i Twitteru. Na kraju svega, komentar je stigao i iz tuzlanskog kluba, a i oni su ovu situaciju iskoristili kako bi se našalili.

- OGLAS -

“Imali smo mnogo zahtjeva za komentar. Zvanično možemo potvrditi da, bez obzira na impresivne vještine driblinga, Dognaldu neće biti ponuđen ugovor zbog pravnih pitanja i nerazumnih zahtjeva njegovih predstavnika. Želimo mu sve najbolje“, šaljivo su poručili iz Slobode.

Podsjećamo, susret između Slobode i Posušja završen je rezultatom 1:1, prenosi sportcentar.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA