Policija na Kosovu još traga za napadačem koji je pucao na autobus i ubio tri osobe

- Advertisement -

Mehmeti je medijima rekao da je još uvijek rano imati osumnjičene u ovom slučaju.

“Istrage su u najvećem mogućem intenzitetu. Sve relevantne jedinice ovdje vrše uviđaje. Postoje dva ili tri traga sumnje. Ne možemo davati detalje jer su tragovi na kojima radimo u ranoj fazi. Idemo u dva-tri pravca. Imamo sumnje po određenoj osnovi, ali je prerano reći da imamo sumnjivu osobu”, rekao je Mehmeti.

- OGLAS -

Maskirana osoba je sinoć pucala na autobus, ubivši na licu mjesta vozača, dok su dva učenika kasnije izdahnula od posljedica zadobijenih rana. Ubica je navodno koristio kalašnjikov.

- OGLAS -

Treći povrijeđeni učenik je operisan u bolnici u Peći. Ljekari su iz njegovog tijela izvadili metak i saopćili da mu život nije u opasnosti.

Policija je objavila da je tragajući za ubicom izvršila nekoliko racija, ali bez uspjeha, prenosi Klix.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA