Večeras rasprava obećava biti žustra. U Centralnom dnevniku se okupili jako zanimljivi gosti!
Chrisrian Schmidt
Nakon nedavno donesene odluke da iskoristi bondke ovlasti visoki predstavnik je postao glavna tema rasprava, a večeras će pričati o svojoj odluci i daljim planovima sa Senadom Hadžifejzovićem.
Vojin Mijatović
Vojin je zaintrigirao javnost nakon što se otkrilo da će se kandidovati za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine! O tome zašto je donio takvu odluku, političkoj situaciji i mnogome drugom večeras će govoriti u Centralnom dnevniku od 18:45!
Krešimir Mišak
Novinar i voditelj emisije “Na rubu znaosti” večeras gostuje na FACE TV-u! Krešimir je, između ostalog, učesnik ovogodišnjeg festivala “Sloboda narodu”.
Sergej Trifunović
Poznati glumac i član predsjedništva Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović večeras će se gostovati u Centralnom dnevniku od 18:45! Sergej Trifunović je također jedan od učesnika ovogodišnjeg festivala “Sloboda narodu”.



