Oni koji se najviše svađaju na političkoj sceni, najbolji su prijatelji u provođenju izbornog inžinjeringa!

- Advertisement -

Moja najveća politička pripadnost je stranačka nepripadnost! Ljudi su izubili nadu da mogu da se suprotstave političkim sistemima. Ja sam nezavisni kandidat, ali nisam kao ostali prodavao biračke odbore! Oni koji se najviše svađaju na političkoj sceni, najbolji su prijatelji u provođenju izbornog inžinjeringa! U Janji je na tri biračka mjesta Bratić imao 100 glasova, a Arifagić 60. To su viši politički i stranački interesi gdje se može dogovoriti trgovina. Nisam zadovoljan izbornim procesom, ali jesam svojom pobjedom! Pokazatelj sam da je moguće da prevlada zrela politika, d to bude pokazatelj da je više ‘nas’ nego ‘njih’. Ovo nije moja pobjeda, nego zrelost demokratije da je ipak u ovom kuršlusu sve moguće! 

Da sam izgubio, ne bih se više bavio politikom, ali ne bih se ni vratio u Ameriku! Imam farmu pilića koju sam kupio pred gašenjem, uz pomoć nekih kompanija smo uspjeli sačuvati 10 radnih mjesta! 

- OGLAS -

Živjet ću u mojoj Banjoj Luci! Dodik pokušava kidnapovati Banju Luku i RS, ali to ne može. Mi tamo živimo, plaćamo poreze, želimo biti priznati tamo! Biti patriota ne znači da ste samo Bošnjak! Patriotizam je i pružiti ruku drugom i drugačijem!

- OGLAS -

Nije patriotizam reći ja ‘derem’ samo bošnjačku priču! Ja derem bosansku priču!

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA