Još uvijek obustavljen saobraćaj kod Vranduka, stvorene ogromne gužve i na obilaznici

Kako javljaju vozači koji su ostali doslovno zarobljeni na ovoj lokaciji, duge kolone vozila su evidentne na ovoj lokaciji.
- Advertisement -

Nakon današnje saobraćajne nesreće u tunelu Vranduk kod Zenice, u kojoj je poginuo vozač kamiona, saobraćaj je i dalje potpuno obustavljen na ovom dijelu magistralnog puta M-17. Stvorene su ogromne gužve na ovom, ali i na alternativnom pravcu kojim je navedeno da se može voziti.

Kako javljaju vozači koji su ostali doslovno zarobljeni na ovoj lokaciji, duge kolone vozila su evidentne na ovoj lokaciji.

- OGLAS -

Veliki broj teretnih vozila čekaju u koloni na magistralnom putu M-17 gdje se i desila nesreća, a na obilaznici Vranduk – Koprivna su također ogromne gužve usljed kolona koje su stvorila putnička vozila tako da ni na ovom putu nema frekvencije saobraćaja.

- OGLAS -

Ne zna se kada će ovaj put opet biti prohodan budući da se u tunelu Vranduk doslovno prepriječio veliki kamion koji se prevrnuo u ovoj nesreći.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA