22 C
Sarajevo
04.05.2025

Brnabić: Vučiću je ozbiljno narušeno zdravlje, neljudski je radovati se tome

Predsjednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se povodom zdravstvenog stanja predsjednika Srbije Aleksandra Vučića.

Brnabić je danas kazala da je lider stranke Srbija Centar (SRCE) Zdravko Ponoš slagao kada je naveo da susret Vučića i predsjednika SAD Donalda Trampa (Trump) nije bio planiran, tokom Vučićevog boravka u Americi.

Ona je na društvenoj mreži X podijelila objavu The National Independeta, u kojoj se navodi da su Vučić i Tramp trebali da se sastanu u Mar-a-Lagu na Floridi.

- OGLAS -

– Evo koliko nije bio planiran sastanak između predsjednika Vučića i predsjednika Trampa. Koliko jadan moraš da budeš da lažeš kao Ponoš oko ovakvih stvari. I ovo govori koliko je ozbiljno narušeno zdravlje predsjedniku Vučiću i koliko je neljudski sve što rade svi oni koje se ovome raduju. Zauvijek uz Aleksandra Vučića. Pobijedit će Srbija – napisala je Brnabić na mreži X.

Podsjetimo, predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću je naglo pozlilo tokom posjete SAD, nakon čega je zatražio ljekarsku pomoć i nakon pregleda donio odluku da se vrati u Srbiju i on je već na putu za Beograd. Predsjednik Srbije je zbog toga bio onemogućen da se pojavi na glavnim događajima zbog kojih je došao u Ameriku.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA