23 C
Sarajevo
14.09.2025

Drama u Mostaru: Tučnjava više osoba, povrijeđeno dvoje

Dvije osobe povrijeđene su u tučnjavi koja se dogodila sinoć u naselju Bišće polje, na području Hercegovačko-neretvanskog kantona, potvrđeno je za portal „Avaza“.

Kako je za „Avaz“ izjavila portparolka Uprave policije MUP-a HNK Ilijana Miloš, Policijska uprava Mostar je u tri sata zaprimila prijavu od strane nepoznatog građanina.

Sukob više osoba dogodio se ispred salona namještaja.

- OGLAS -

– Patrola policije izašla je na lice mjesta, također, Hitna medicinska pomoć koja je dvije osobe koje su zadobile ozljede prevezla u bolnicu. Jednu osobu prevezli su u Sveučilišnu kliničku bolnicu Mostar, a drugu u Dr. „Safet Mujić“ – rekla nam je Miloš.

Uviđaj su izvršili policijski službenici, a o događaju je obaviješten dežurni tužilac. Poduzimaju se mjere i radnje kako bi se utvrdile činjenične okolnosti i identitet učesnika.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA