Banjalučanin vozilom oborio semafor, pa probio ogradu škole

Policija će obaviti uviđaj.
- Advertisement -

U Banjoj Luci se jutros dogodila saobraćajna nesreća pri čemu je vozač, iz nepoznatih razloga, prešao trotoar i probio ogradu Osnovne škole “Aleksa Šantić”. Vozač je prilikom nesreće oborio i stub semafora.

Do nesreće je došlo na raskrnici ulica Kralja Petra Drugog i Trive Amelice u naselju Rosulje. Kako prenosi RTRS, zbog nesreće ne rade semafori u ovom banjalučkom naselju.

Još uvijek nije poznato ima li povrijeđenih, a kao što se može vidjeti na fotografijama, nastala je materijalna šteta.

- OGLAS -

Policija će obaviti uviđaj.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA