- Advertisement -
U Banjoj Luci se jutros dogodila saobraćajna nesreća pri čemu je vozač, iz nepoznatih razloga, prešao trotoar i probio ogradu Osnovne škole “Aleksa Šantić”. Vozač je prilikom nesreće oborio i stub semafora.
Do nesreće je došlo na raskrnici ulica Kralja Petra Drugog i Trive Amelice u naselju Rosulje. Kako prenosi RTRS, zbog nesreće ne rade semafori u ovom banjalučkom naselju.
Još uvijek nije poznato ima li povrijeđenih, a kao što se može vidjeti na fotografijama, nastala je materijalna šteta.
- OGLAS -
Policija će obaviti uviđaj.
- OGLAS -