Tužilaštvo KS se uključilo u istragu tramvajske nesreće: Na teren izašli mašinski i saobraćajni vještaci

U nesreći je stradala jedna ženska osoba, a nekoliko je povrijeđenih. Saobraćaj je obustavljen.
- Advertisement -

“Na mjestu tragične nesreće u kojoj je tramvaj iskočio iz šina i poginula jedna žena izašli su tužioci Tužilaštva KS”, saopćila je glasnogovornica Azra Bavčić.

“Počeo je uviđaj kojim rukovodi dežurni tužlac. Angažirani su i vještaci mašinske i saobraćajne struke. Po okončanju uviđajni radnji, bit će poznato više informacija”, navela je ona.

Podsjetimo, oko 12:05 sati MUP-u KS prijavljeno je da je tramvaj iskočio iz šina.

- OGLAS -

U nesreći je stradala jedna ženska osoba, a nekoliko je povrijeđenih. Saobraćaj je obustavljen.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA