Netanyahu: “Vjerujem da će iranski režim pasti”

"Smatram da smo mnogo toga učinili u Iranu", zaključio je izraelski premijer.
- Advertisement -

Izraelski premijer Benjamin Netanyahu rekao je kako vjeruje da će režim u Teheranu pasti usljed nezadovoljstva građana Irana.

“U Iranu se održavaju protesti, vjerujem da će režim pasti”, rekao je Netanyahu na konferenciji za novinare, prenosi Srna.

On je naveo da je Izrael ostvario velike uspjehe u posljednje vrijeme, odnosno otklonio neposrednu nuklearnu prijetnju i potisnuo prijetnju od hiljada balističkih raketa.

- OGLAS -

“Smatram da smo mnogo toga učinili u Iranu”, zaključio je izraelski premijer.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA