Uhapšen Srbin koji je pobjegao Hrvatima kroz bolnički WC

- Advertisement -

Državljanin Srbije Ivan Đorđević (31), koji je u nedjelju prijepodne pobjegao pravosudnim policajcima iz KBC Sestara Milosrdnica gdje mu je ukazivana liječnička pomoć, uhapšen je u večernjim satima u jednom hostelu na području Zagreba, saznaje Jutarnji list.

Zagrebački list saznaje da je bjegunac lociran je i uhapšen nešto prije 21 sat na zagrebačkoj Volovčici, a operaciju je izvela jedinica za potrage zagrebačke Policijske uprave.

- OGLAS -

Time je okončana velika potjera koju je policija pokrenula za ovim nepravomoćno osuđenim krijumčarom ljudi, koji je policajcima umakao nakon što su ga pustili da nakratko ode u bolnički WC, pogrešno procijenivši da nema šanse da pobjegne. Drugi detalji o pronalasku Đorđevića zasad nisu poznati.

- OGLAS -

O njegovu bijegu odmah su bili obaviješteni svi granični prelazi, a daljom istragom će se ustanoviti je li bijeg bio planiran te je li imao pomagača ili više njih.

Kako saznaje “Jutarnji”, Đorđević, koji je inače bio pritvoren u Remetincu, u bolnicu je dovezen na liječenje, a bio je pod nadzorom pravosudnih policajaca, ali je u jednom trenutku rekao da je nešto progutao, navodno bateriju, i kako bi se ustanovilo o čemu je riječ, on je zatražio u jednom trenutku da ode na WC i nakon toga nestao.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA