Dario Đumić, bosanskohercegovački stoper, postigao je novi gol za Darmstadt. Danas je u utakmici 23. kola njemačke 2. Bundeslige na gostovanju kod Nurnberga postigao fantastičan pogodak za pobjedu (1:2).
Darmstadt je gubio na poluvremenu nakon što je u 30. minuti pogodio Nikola Doveden. U nastavku utakmice uslijedio je preokret Ljiljana.
Asger Sorensen je u 54. minuti napravio penal i dobio crveni karton, a sa bijele tačke za 1:1 pogodio je Tobias Kempe. U 89. minuti sjajnim udarcem sa nešto više od 25 metara Đumić je pogodio za 1:2.
Bh. stoper i ranije je svojim golovima donosio bodove Ljiljanima, a osim što je tresao protivničke mreže igra odlično i u zadnjoj liniji. Ovo mu je bio četvrti gol ove sezone.
Gol Đumića pogledajte OVDJE.
(SCS)