6 C
Sarajevo
03.10.2025

BRUKA I SRAMOTA! Na komemoraciji u Jablanici prazne stolice političara: Suze i bol zbog devetnaest poginulih

U Donjoj Jablanici danas je održano komemorativno okupljanje u znak sjećanja na građane koji su tragično izgubili živote u smrtonosnim poplavama u noći s 3. na 4. oktobar prošle godine.
Ajla Begić, Ernad Begović, Huma Begović, Rahima Begović, Zejna Begović, Jasmin Čilić, Irmela Čilić, Fikret Imamović, Amira Imamović, Arman Imamović, Ibrahim Hindić, Redžo Maslo, Nezira Maslo, Semir Maslo, Đemila Maslo, Hivzija Tufek, Vedad Tufek, Adela Tufek i Sabaheta Tufek, tragično su izgubili živote u prošlogodišnjim poplavama u Jablanici.

Hadžifejzović: „Vijesti. Godišnjica i komemoracija u Jablanici. Prvi redovi prazni od političara, no i sutra se tragedija obilježava, pa se možda popuni…“

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA