Aca Lukas se ponovo oglasio putem svog zvaničnog TikTok naloga zbog Milorada Dodika.
Naime, s obzirom na to da je Dodik počeo govoriti sve najgore o Vuksanoviću i otkazao njegov koncert na Jahorini, Lukasa je zanimalo kako mu je bilo na bini dok su zajedno pjevali. Naglasio je da je njemu bilo loše, te da je – iako ga Dodik sada predstavlja kao narkomana – upravo on donio Dodiku pobjedu na tim izborima.
“Mile, pustio si onog tvog pajaca Leleka na mene, da me vrijeđa. Ako si šmeker, treba nekoga da uniziš i poniziš, ako treba – na kulturan način, a ne da vrijeđaš. Pa ću onda, pošto si ti sve što je on rekao odobrio (jer on ne smije ništa reći a da ti ne znaš), da te pitam nešto: ono kad smo pjevali ti i ja na bini onomad i kad smo zajedno dobili tvoje izbore – kako ti je bilo na bini da pjevaš sa ovim narkomanom, drogiranim? Meni baš i nije, da ti kažem. Poslije tog dueta sam se jedno četiri dana liječio u dubokoj tišini”, rekao je Lukas, pa nastavio:
@alukasofficial Ja u gepeku držim kofer, a "lažni predsednik"… 😂 #acalukas #sasamirkovic #miloraddodik #nedeljkoelek ♬ original sound – ACA LUKAS
“Morao sam da se zatvorim i izliječim uši. A ljude da obavijestim: ovo što čujete na ovom snimku – niko tom čovjeku nije zgazio na kurje oko; to je njegov izvorni glasić. Kako ti je bilo da stojiš s jednim ‘narkomanom’ i takvom ličnošću i da dobiješ izbore zajedno sa njim? Da sam na tvom mjestu, ja bih poništio izbore – rekao bih: ‘Ne, sa ovim ne dobijam izbore.’ A što se tiče ovih gepeka što se priviđaju Leleku – kada nije u guzici, vjerovatno je u tvom gepeku, da ti bude pri ruci. Ja u gepek stavljam kofer, a ti Nedeljka”, završio je Lukas.
PODSJEĆAMO VAS I NA GOSTOVANJE SAŠE MIRKOVIĆA I ACE LUKASA NA FACE TV.