11.6 C
Sarajevo
23.09.2024

Barcelona se s čak pet golova ‘iskalila’ na Villarealu

Nogometaši Barcelone nastavili su igrati u sjajnoj formi na startu nove sezone španjolske La Lige, u šestom kolu su pobijedili Villarreal u gostima 5-1.

U prvom poluvremenu po Villarreal je nezadrživ bio Robert Lewandowski koji je zabijao pogotke u 20. i 35. minuti za 2-0 gostiju. Ayoze Perez je u 38. smanjio na 1-2, ali kratkog daha je bio taj povratak domaćina.

U nastavku je Barcelona postigla nova tri pogotka. Prvo je Pablo Torre u 58. minuti povećao na 3-1, a potom je domaćina definitivno slomio Raphinha s dva pogotka, u u 74. i 83. minuti. Posebno treba izdvojiti asistenta Lamine Yamala za zadnji gol na susretu jer je to učinio na fantastičan način, vanjskim dijelom kopačke je poslao sjajnu dugu loptu za strijelca. Villarrealu je ovo bio premijerni ligaški poraz u novoj sezoni.

- OGLAS -

Barcelona je i dalje maksimalna, ima svih šest pobjeda, odnosno, četiri boda je ispred madridskog Reala. Jedina loša vijest za Katalonce s ovog susreta je teža ozljeda koljena prvog vratara Ter Stegena.