Da li je Edin Džeko zaslužio ovakav doček na Olimpicu?

- Advertisement -

Utakmica u Rimu počela je u 18 sati, a u centru pažnje nalazi se bh. napadač Edin Džeko koji se prvi put vratio na Olimpico nakon što je ljetos napustio Romu.

Dijamant je nakon šest sezona napustio rimski klub i odlučio je da karijeru nastavi u dresu Intera što je bio odličan potez s obzirom da igra u zaista fantastičnoj formi.

- OGLAS -

Džeko se večeras po prvi put nakon odlaska iz Rome vratio na Olimpico jer Inter igra upravo protiv Vučice.

- OGLAS -

Simone Inzaghi je dao bh. napadaču šansu od prve minute i svi su se pitali kako će ga dočekati navijači Rome s obzirom da je Džeko za šest godina ostavio zaista dubok trag u rimskom klubu.

No, očito je da su to navijači Rome preko noći zaboravili jer svaki put kad Džeko primi loptu čuju se zvižduci s tribina što bh. napadač sigurno nije zaslužio nakon svega što je dao za Romu.

 
- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA