Dudić računa na dva nova igrača: Nadam se da nećemo opet praviti gluposti i igrati sami protiv sebe

- Advertisement -

Utakmicu je najavio Feđa Dudić nakon sinoćnjeg posljednjeg treninga ekipe, a istakao je kako je bolji dio tima s Pecare odbrana.

“Igramo s dobrom ekipom. Pet utakmica nisu izgubili, a još fascinantije je da nisu primili gol. Odbrana im je bolji dio tima, iako znamo da imaju i opasna krila Jurilja i Ikića, koji mogu svima zadati probleme.

- OGLAS -

Mi smo se osvježili, očekujem dobru utakmicu. Ima Široki i nekih stvari koje ćemo probati iskoristiti. Nadam se da nećemo napraviti neke gluposti kao u prošlim utakmicama, kad smo igrali sami protiv sebe”, istakao je Dudić.

- OGLAS -

Dženana Zajmovića večeras neće biti u kadru za utakmicu, ali tu su najnovija pojačanja Đani Salčin i Demir Peco, koji su stigli na posudbe do kraja sezone.

“Na Zajmovića ne možemo računati još ovu utakmicu. Tu su i Salčin i Peco i kvalitet je sigurno tu. Konkurencija je dobra, imamo 22-3 igrača i na momcima je da igraju. Bilo je rotiranja tokom Evrope, a sad će biti onako – kako se pruža na terenu, tako će i momci dobijati šansu”, dodao je Dudić.

Meč Široki – Velež igra se od 21 sat, prenosi sportcentar.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA