Milan odlično krenuo u novu sezonu, neuništivi Ibrahimović vodio Rossonere do trijumfa

- Advertisement -

Fudbaleri Milana na najbolji mogući način ušli su u novu sezonu Serije A pobjedom nad Bolognom rezultatom 2:0.

Kako su i vjerovatno svi navijači Milana željeli, na startu je upisana laka i rutinska pobjeda nad Bolognom, a istakao se neuništivi Zlatan Ibrahimović sa dva gola.

- OGLAS -

Promašivali su prije uvodnog gola i Ibrahimović, kao i Matteo Gabbia i Ismael Bennacer, a onda je Zlatan u 35. minuti pogodio za vodstvo Rossonera nakon nebeskog skoka. To je bio i rezultat prvog dijela.

- OGLAS -

Igrao se 50. minut kada je Milan dobio jedanaesterac, a siguran realizator bio je upravo Ibrahimović za 2:0.

Vrlo brzo je Ibra mogao i do het-trika, ali je promašio veliki zicer nakon što je zaobišao gostujućeg golmana.

Do kraja je Bologna i ostala sa igračem manje, jer je u finišu susreta pocrvenio Mitchell Dijks. Ostalo je 2:0, a vrijedi napomenuti da je nastup upisao i Rade Krunić koji je ušao u finišu utakmice.

(SCS)

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA