Sablić: Napravit ćemo određene rotacije u sastavu, želimo dobrom igrom proći dalje

- Advertisement -

Hrvatski stručnjak očekuje maksimalno ozbiljan pristup utakmici i da Sarajevo prođe u četvrtinu finala najmasovnijeg fudbalskog takmičenja u našoj državi.

“Očekivanja su da pristupimo utakmici maksimalno ozbiljno i da je odradimo na način na koji želimo, a to je prolazak dalje”, rekao je Sablić.

- OGLAS -

Bordo klub je u šesnaestini finala Kupa BiH pobijedilo Modriču na gostovanju (1:4), a Sablić očekuje da igrači ponove pristup i igru iz te utakmice.

- OGLAS -

“U utakmici ranije u Kupu bio sam zadovoljan pristupom i načinom kako smo odigrali i želimo to ponoviti sutra. Učinit ćemo sve da tako i bude”, istakao je trener Sarajeva.

Sablić je najavio promjene u ekipi, a može računati na sve igrače osim Rifeta Kapića.

“Što se tiče ekipe, napravit ćemo određene rotacije. Svi igrači, osim Kapića, su na dispoziciji. Želimo s dobrom igrom proći dalje”, rekao je Sablić.

Utakmica između Sarajeva i Ljubića je na rasporedu u srijedu, 27. oktobra, u 17:30 sati na stadionu Asim Ferhatović Hase, prenosi sportcentar.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA