Šteta i Efendić posjetili gradilišta u općini Novi Grad

- Advertisement -

Izrazio je svoje zadovoljstvo dinamikom radova na višemilionskim projektima na ovom području koji su u fazi realizacije.

Štetinu objavu prenosimo u cijelosti:

Sa načelnikom Efendićem posjetio sam 5 gradilišta u Novom Gradu.

- OGLAS -

Višemilionski projekti u Novom Gradu su u fazi realizacije i zadovoljan sam dinamikom radova.

- OGLAS -

Ono što me posebno raduje je da su počeli radovi u ulici Adema Buće, projekta koji vrijedi 1,2 miliona KM. Planirana je komplektna rekonstrukcija dionice od 950 metara uz izgradnju pješačkih staza.

Za mjesec dana očekuje se završetak radova u ulici Avde Palića, dok je dionica Ahatovićke ulice u dužini 430 metara kompletno završena.

Pored ovih gradilišta, posjetili smo i IX transverzalu i ulicu Džemala Bijedića u kojoj je u subotu počelo asfaltiranje nakon neplaniranih prepreka koje smo imali sa instalacijama.

Općina Novi Grad je izuzetno važna za saobraćajnu infrastrukturu našeg kantona i u budućnosti ćemo nastaviti održavati dobru saradnju i zajedno raditi kako bi građani bili zadovoljni.

- OGLAS -

Pored ovih pet projekata, vrlo brzo nas očekuje još jedan značajan projekat vezan za ovu općinu.

Hvala načelniku Semir Efendić na prijemu.

Sa načelnikom Efendićem posjetio sam 5️⃣ gradilišta u Novom Gradu.  Višemilionski projekti u Novom Gradu su u fazi…

Posted by Adnan Šteta on Monday, 10 May 2021

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA