29 C
Sarajevo
21.08.2025

Nakon požara u Prijedoru u kući pronađeno ugljenisano tijelo

Kako nezvanično saznaju Nezavisne, sumnja se da je požar najvjerovatnije nastao otvorenim plamenom te da se bio zapalio kauč.

Izvor ” Nezavisnih” pojasnio je da je požar “tinjao”, te da je nastradala osoba bila duševno oboljela, a u tom momentu je bila sama.

Prema prvim informacijama nesretni muškarac se vjerovatno ugušio, ali to će se utvrditi nakon obdukcije tijela, koja je naložena i biće obavljena u ponedjeljak.

- OGLAS -

Na licu mjesta bili su i pripadnici Teritorijalne vatrogasno spasilačke jedinice Prijedor te službe hitne pomoći. Uviđaj su obavili inspektori PU Prijedor.

“Oko 19.30 časova PU Prijedor prijavljeno je da je u kući koja se nalazi u Radničkoj ulici došlo do požara i da je jedno lice smrtno stradalo. Požar je lokalizovan od strane TVSJ Prijedor”, naveli su iz policije.

- Advertisement -

Kako su dodali, postupajući tužilac naložio je obdukciju tijela.

“O svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Prijedor pod čijim nadzorom policijski službenici preduzimaju sve potrebne mjere i radnje na utvrđivanju svih okolnosti nastanka požara i smrti navedenog lica“, navedeno je u saopštenju.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA