- Advertisement -
Bivša predsjednica Vrhovnog suda Crne Gore Vesna Medenica, nakon što je privedena, zbog osnovane sumnje da je počinila dva krivična djela – stvaranje kriminalne organizacije i protivzakonit uticaj, pokušala je izvršiti samoubistvo, objavili su crnogorski mediji.
Prema saznanju “Vijesti”, Medenica je pokušala izvršiti samoubistvo u toaletu Kliničkog centra u Podgorici.
- OGLAS -
Kako je nezvanično obavijestio isti izvor, zatvorske policajke su sinoć nešto prije 23 sata ispratile Medenicu do toaleta, nakon čega se ona zaključala u toj prostoriji i sebi nanijela povrede.
- OGLAS -
Isti izvor rekao je da je vrata toaleta slomio radnik obezbJeđenja KCCG, koji je i spasio Medenicu, onemogućavajući joj da sebi nanese teže povrede.
Trenutno je van životne opasnosti.
Medenici je, odlukom sudije za istragu Višeg suda Suzane Mugoše, određen pritvor do 30 dana.
- OGLAS -