Nakon što se autom zaletio među ljude, osvanuli potresni snimci iz Berlina! (VIDEO)

- Advertisement -

U Berlinu je došlo do nesreće kad se vozilo zaletjelo među ljude. Prema pisanju njemačkih medija, koji se pozivaju na vatrogasce, ima više ozlijeđenih, a jedna je osoba poginula.

Prema informacijama policije, napad se dogodio u četvrti Charlottenburg na uglu Rankestraße i Tauentzienstraße. Berlinska policija piše da se muškarac automobilom zaletio među ljude, ali da nije poznato radi li se o nesreći ili namjernom napadu. Policija je na mjestu događaja zadržala muškarca.

- OGLAS -

U javnosti su se pojavili i potresni snimci s mjesta nesreće. Kako je ranije potvrđeno, među stradalim nema državljana Bosne i Hercegovine. Njemački mediji otkrili su identitet napadača iz Berlina koji je jutros svojim automobilom usmrtio jednu osobu, a povrijedio najmanje njih trideset u centru glavnog grada Njemačke.

- OGLAS -

Navodi se da je riječ o 29-godišnjem Goru H., koji ima njemačko i jermensko državljanstvo. Mediji javljaju kako su tri osobe teško povrijeđene, dok se njih šest trenutno nalazi u kritičnom stanju.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA