28 C
Sarajevo
21.07.2025

Nadal i Đoković na terenu prije Wimbledona, spektakl u najavi

Prva dva favorita na predstojećem Wimbledonu, Novak Đoković i Rafael Nadal, potvrdili su učešće na egzibiciji u Harlingemu.

Srpskog tenisera nismo navikli da gledamo na turnirima između Roland Garrosa i Wimbledona. Ali ovog puta pravi izuzetak i učestvovat će na egzibiciji “Giorgio Armani Tennis Classic“ u Harlingemu.

Pored njega bit će od atraktivnih imena i Carlos Alcaraz, ali i Andy Murray i, posebno zanimljivo, Rafael Nadal. Murray je odustao od Queensa zbog povrede abdomena u finalu Stuttgarta, ali izgleda da je sve u redu i da će biti spreman za Wimbledon.

- OGLAS -

Mnogo više neizvjesnosti vladalo je oko Nadala, posebno nakon problema sa stopalom, ali ovim je jasno pokazao da ga ništa neće spriječiti da krene u pohod i na treći Grand Slam trofej ove godine.

 

 
- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA