Dodik vrijeđao Izetbegovića, pa onda razgovarao s njim: “Pričao sam s Bakirom, nastavak slijedi”

- Advertisement -

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik potvrdio je da je razgovarao s liderom SDA Bakirom Izetbegovićem.

Podsjećamo, Izetbegović je kazao sinoć na FTV-u da se “Milorad Dodik nekom silom mora riješiti, a onda je Dodik rekao da će razgovarati s Izetbegovićem u 13 sati.

– Međunarodna zajednica godinama popušta pred Dodikovim potezima. Permanentno se povlače pred njim. Permanentno mu daju više nego što treba. Taj čovjek je izvan zakona. Za sve ljude u ovoj zemlji vrijedi zakon, samo za Dodika ne vrijedi. Moraće se, na kraju krajeva, ta stvar nekom silom riješiti. Pravosuđe i međunarodna zajednica će morati primijeniti zakone – rekao je sinoć Izetbegović.

- OGLAS -

Na ovu izjavu reagovao je predsjednik SNSD-a Milorad Dodik, koji je na društvenoj mreži X poručio da se Izetbegović “ohrabrio da mu prijeti”, te da je zbog toga odlučio da ga pozove.

Bakir se sinoć u svom strahu ohrabrio da mi prijeti. Otporan sam na prijetnje, ali ne volim nedorečene stvari. Zato sam pozvao Bakira da mi kaže u čemu je njegov problem. Rekao je da će pozvati u 13 časova. Vjerujem da će do tada smisliti odgovor, prije svega sebi, i spremiti aparaturu za snimanje razgovora napisao je Dodik.

- OGLAS -

U drugoj objavi Dodik je naveo:

– Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš. Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti.

- OGLAS -

Razgovor koji je najavio Dodik, na kraju se i dogodio.

– Pričao sam sa Bakirom. Nastavak slijedi – poručio je Dodik putem X profila. 

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA