Uborak OPET GORI! Kordić: “Ovo je teroristički akt!”

Naređena je evakuacija stanovništva u Mostaru! Upozorenje građanima o zaštiti!
Stručnjaci upozoravaju da bi osjetljive kategorije stanovništva mogle trpjeti zdravstvene posljedice zbog zagađenog zraka.
- Advertisement -

Jutros je ponovo izbio požar na deponiji “Uborak”. Gori odlagalište guma. Zbog požara je naređena evakuacija okolnog stanovništva. Gradonačelnik Mostara, Mario Kordić, tvrdi da je požar podmetnut, a ovaj čin nazvao je terorističkim aktom.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA