U atmosferi koja se rijetko viđa, ulice Ilijaša večeras su preplavljene emocijama i optimizmom. Među brojnim navijačima koji su izašli da podrže Fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine bio je i Amar Dovadžija, načelnik Općine Ilijaš, koji je u razgovoru za “Zmajevo gnijezdo” istakao značaj ovog trenutka za sve građane.
„Ovo je više od sporta. Vidjeti ovoliko mladih ljudi, porodica i djece kako s ponosom nose državna obilježja u našem Ilijašu… srce mi je puno. Naši ‘Zmajevi’ moraju znati da u nama imaju neustrašivu podršku“, izjavio je Dovadžija.
Dovadžija je naglasio da je Ilijaš oduvijek bio grad koji živi za reprezentaciju, te da se pobjednički duh sa ulica večeras osjeti u svakom kutku grada.