- Advertisement -
Salihović: „Jesu li Bakir i Dodik dogovorili telefonski razgovor u kojem će jedan drugom bildati mišiće i rejting? Jesu li dogovorili da se razgovor snima? Ako nisu, ko je onda snimio razgovor? Kako je razgovor dospio u medije? Ne zaboravite, poštovani gledaoci: ovo je izborna godina i bit će pakleno vruće sve do oktobra, a poslije oktobra tek slijede džehenem i pakao.“
- OGLAS -