Sara Vojičić: “Treći dio ove triologije je najžešći i možda najviše govori o mom alter egu. Snimamo, jedva čekam!”

Nakon perioda posvećenog muzičkom teatru i angažmana u zagrebačkim produkcijama mjuzikala “Jadnici” i “Six”, Sara Vojičić vraća se metal sceni sa svojim bendom “Dolia”. Novi singl „Duet“ predstavlja drugo poglavlje trilogije inspirisane legendom o slavenskoj božici Morani te kroz simboličnu priču istražuje teme identiteta, unutrašnjih sukoba i psihološke transformacije. Pjesma ‘’Duet’’ koja se prirodno nadovezuje na debitantski singl „The Gift“, nastavljajući njegov umjetnički i narativni tok bila je tema današnjeg razgovora sa Sarom Vojičić frontmenicom grupe "Dolia", ali i svestranom umjetnicom.
Sara Vojičić bh.pjevačica, frontmenica grupe "Dolia" i prepoznatljivi glas i lik projekata muzičkog teatra širom regije govorila je o svim dosadašnjim projektima, ali onome što dolazi. Kroz smijeh je otkrila i šta Tifa kaže za njene projekte, ali ostala i tajanstvena za naziv nove pjesme, tj. treće pjesme trilogije. Sara je najavila moguć solistički koncert u Sarajevu te mnoge druge aktivnosti do kraja ljeta, a posebno se raduje prilazivanju albuma prvijenca grupe "Dolia"
- Advertisement -
- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA