- Advertisement -
Jutros je ponovo izbio požar na deponiji “Uborak”. Gori odlagalište guma. Zbog požara je naređena evakuacija okolnog stanovništva. Gradonačelnik Mostara, Mario Kordić, tvrdi da je požar podmetnut, a ovaj čin nazvao je terorističkim aktom.
- OGLAS -