Večeras ćemo dobiti imena preostala dva polufinalista Lige prvaka.
Nakon što su se jučer u polufinale plasirali Atletico Madrid i PSG, danas ćemo saznati njihove protivnike u borbi za najvredniji evropski klupski trofej.
PSG će igrati protiv boljeg iz duela Bayern – Real Madrid. Bayern je u Minhen donio prednost od 2:1 iz prvog susreta, koji je obilovao šansama, a otvorena utakmica očekuje se i večeras, te nema sumnje da će gledatelji još jednom uživati u dvoboju evropskih velikana.
Atletico Madrid čeka pobjednika susreta Arsenal – Sporting. Londonska ekipa je u prvom susretu u Lisabonu slavila rezultatom 1:0, a jasno je da su i večeras favoriti. Ipak, s obzirom na lošu formu u kojoj se nalaze Topnici, ni portugalski klub nije bez šansi za trijumf i plasman u polufinale Lige prvaka.