24 C
Sarajevo
24.06.2025

Adnan Ćatić se u decembru vraća u ring

Ćatić koji je prošle godine osam i po mjeseci proveo u pritvoru trebao bi se boriti u Hamburgu 19. decembra, a ime njegovog protivnika bit će objavljeno u narednim danima. Ćatić je u aprilu osuđen na tri godine zatvora zbog utaje poreza, ali se žalio na presudu i sud mu je dozvolio da se na slobodi priprema za povratak u ring.

“Vraćam se svojim korijenima sa Universumom. Spreman sam da opet krenem ka vrhu svijeta”, rekao je Ćatić.

Šef Universuma i promoter Ismail Ozen-Otto istaknuo je kako je sretan što se Ćatić vraća u promotorsku kuću s kojom je počeo svoju karijeru.

- OGLAS -

“Felix će vjerovatno doći u Universum dvoranu u Hamburugu. Oduševljeni smo što se vraća u Universumov dom, tamo gdje je njegova profesionalna karijera počela prije skoro 20 godina”; rekao je Ozen-Otto.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA