- Advertisement -
Pobuna građana Vrapčića protiv odlaganja smeća uz Mostarsko jezero, na lokaciji nikada izgrađenog bazena, samo kratko je dala rezultate. Mjestani su i danas blokirali prolaz prema bazenima u Vrapčićima gdje je jučer osujećen pokušaj odlaganja smeća.
Jutros je bager pokušao prokopati odnosno prosiriti put. Kada su mjestani vidjeli šta se dešava ponovo su se okupili i zaustavili odlaganje.
Potom je došla i policija koje neke od njih legitimisala i uzela podatke.
- OGLAS -
Kako su ogorčeni mještani poručili, sa jedne strane ih guši dim sa Uborka, a sa druge novo smeće.
- OGLAS -