Mještani u Vrapčićima ponovo blokirali put, došla policija: Sa jedne strane nas guši dim, sa druge novo smeće

- Advertisement -

Pobuna građana Vrapčića protiv odlaganja smeća uz Mostarsko jezero, na lokaciji nikada izgrađenog bazena, samo kratko je dala rezultate. Mjestani su i danas blokirali prolaz prema bazenima u Vrapčićima gdje je jučer osujećen pokušaj odlaganja smeća.

Jutros je bager pokušao prokopati odnosno prosiriti put. Kada su mjestani vidjeli šta se dešava ponovo su se okupili i zaustavili odlaganje.

Potom je došla i policija koje neke od njih legitimisala i uzela podatke.

- OGLAS -

Kako su ogorčeni mještani poručili, sa jedne strane ih guši dim sa Uborka, a sa druge novo smeće.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA