Somalija: U samoubilačkom napadu poginulo pet osoba

- Advertisement -

Neimenovani policijski zvaničnici su kazali da se napad dogodio u restoranu u blizini Policijske akademije General Kaahiye.

Bombaš samoubica je aktivirao prsluk sa eksplozivom prilikom dolaska policajaca u restoran.

U napadu je poginulo pet osoba, dok je osam osoba ranjeno.

- OGLAS -

Još niko nije preuzeo odgovornost za napad.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA