Sjednica Vijeća ministara Bosne i Hercegovine trebala bi biti održana sutra u 12 sati u zgradi institucija Bosne i Hercegovine.
Dnevni red ima 27 tačaka. Državni ministri, između ostalog, trebali bi razmatrati Nacrt zakona o sudu Bosne i Hercegovine; Prijedlog za zaključivanje Memoranduma o razumijevanju između Ministarstva civilnih poslova Bosne i Hercegovine i Ministarstva rada Države Katar o saradnji u oblasti rada, s Prijedlogom ovog mamoranduma; Prijedlog pravilnika o unutrašnjoj organizaciji Granične policije Bosne i Hercegovine.
Također, trebala bi se razmatrati Informacija o statističkim pokazateljima u obrazovanju u Bosni i Hercegovini za 2024. godinu; Mišljenje sa konkursnom dokumentacijom za imenovanje rukovodećeg državnog službenika zamjenika direktora u Institutu za standardizaciju Bosne i Hercegovine, kao i tekuća pitanja.