Haaland: Ako igraš za najbolji klub u Engleskoj, moraš nastaviti da se razvijaš

- Advertisement -

Haaland je debitovao za City prošle sedmice u utakmici Comunity Shielda protiv Liverpoola, koju je šampion Engleske izgubio sa 3:1.

“Vidjet ćemo oko prilagođavanja. Ljudima je potrebno vrijeme. Vidjet ćemo, ali nisam zabrinut. Takav je život fudbalera, morate da živite s tim. Vi ste neka vrsta zabavljača. Sude vam svake sedmice za ono što radite na terenu i morate da se pokažete i date sve od sebe”, rekao je Haaland za Sky.

- OGLAS -

“Za mene kao napadača, ne mogu oko toga da se stresiram pošto, ako mnogo razmišljate, možete na kraju da radite stvari koje ne želite da radite. Radi se o tome da pokušate da uživate, da živite u trenutku. Ljudi pričaju o onome šta ste radili prije godinu dana, ali računa se samo naredna utakmica”, dodao je 22-godišnji norveški reprezentativac.

- OGLAS -

Haaland je prije dolaska u City u 89 utakmica u svim takmičenjima za Borussiju iz Dortmunda postigao 86 golova.

Mogu u svemu da se popravim. Ako mislite da sam dobar u jednoj stvari, uvijek mogu biti bolji. To moram da uradim. Kao mlad igrač, kad igraš za trenera Pepa Guardiolu, za najbolji klub u Engleskoj, moraš da nastaviš da se razvijaš i da se poboljšaš u mnogim stvarima. To mnogo volim u vezi sa fudbalom, uvijek možeš da se razvijaš, uvijek možeš da poboljšaš igru“, naveo je Haland.

- OGLAS -

Pročitajte još

NAJNOVIJEFACE.BA