Barcelona ima vodstvo od 2:0 golovima Frenkieja de Jonga i Roberta Lewandowskog u finišu utakmice koja je trenutno prekinuta.
Naime, već desetak minuta traje prekid na meču u Cadizu jer je jednom od navijača pozlilo na tribini.
Navijači su zvižducima skrenuli pažnju sudiji da se nešto dešava i on je prekinuo meč kada je shvatio da je stvar ozbiljna.
Odmah je ljekare poslao na tribinu da ukaže pomoć navijaču koji je nažalost u jako lošem stanju.
Prve informacije govore da je navijaču pozlilo i da je izgubio svijest i srušio se i da mu se nažalost ljekari trenutno bore za život i pokušavaju da ga ožive.
Također, i defanzivac Barcelone, Ronald Araujo, se odmah počeo moliti da ljekari uspiju spasiti ovog navijača, ali nažalost situacija nije nimalo obećavajuća.
Sudija Del Cero je prekinuo trenutno meč i još uvijek nema informacija kada će se nastaviti. Igrači su na terenu, a na stadionu vlada muk jer svi čekaju šta će se na kraju desiti s nesretnim navijačem.