- Advertisement -
Djelatnici Klaićeve cijelu su noć pumpali vodu, koja je poplavila podove. Bilo je oko 60 centimetara vode, kazala je Mišković.
“Imali smo sličnih situacija, no ovom brzinom i u ovoj visini ne. Potopljena je etaža gdje je garderoba zaposlenika i ljekarna, iz drugih prostorija je voda donijela kutije i lijekove”, rekla je Mišković.
Dodala je da je nastala višestruka i značajna šteta u ljekarni, gdje su uništeni lijekovi i oprema .”Obzirom da ima tu skupih lijekova, umjetne kože, stvari koje su vrlo skupe, šteta je više stotina tisuća kuna”, kazala je.
Naši djelatnici koji ovdje rade 35 godina nisu ovo doživjeli, da voda digne i prevrne frižider, dodala je Mišković. Trajala je provjera sigurnosti instalacija, a djelatnici Klinike što prije pokušavaju krenuti s normalnim radom.
- OGLAS -